E-booky a jiné materiály zdarma

Kráska v hojnosti (50)

E-BOOK

 

 

Interaktivní 29stránkový e-book „Čas vykročit!“ se stane vaším průvodcem na cestě k finanční budoucnosti. Probírám zde 5 nejčastějších chyb, které jsem odhalila při konzultacích a hovorech se svými klientkami. Nedělejte je také!

 

Součástí je i checklist, který si můžete samostatně vytisknout a mít jej tak denně na očích. 

 

 

CHECKLIST VAŠÍ BÁJEČNÉ KLIENTKY

 

Říká se, že když prodáváme všem, neprodáváme vlastně nikomu.  Proto nám v podnikání pomáhá vytvořit si svého ideálního klienta  nebo klientku a všechny texty, videa, či články tvořit pro něj nebo pro ni.

 

Připravila jsem vám proto jednoduchý checklist, pomocí kterého si ujasníte KOMU prodáváte, CO je vaše konkurenční výhoda a pomocí jakých argumentů můžete s klienty efektivně komunikovat. 

 

Checklist je ve formátu A4, můžete si jej vytisknout a vracet se k němu vždy, když se budete připravovat na novou kampaň, nový prodejní příspěvek anebo blogový článek. 

Kráska v hojnosti (51)
Coin-2

DÁMSKÝ MONEY KLUB

 

Vstupte do světa žen, které se o penězích baví otevřeně! V Dámském money klubu probíráme naše finanční nastavení vůči penězům, naše bloky i limity. Na druhou stranu se zde dozvíte mnoho užitečných a praktických finančních tipů a zajímavostí. 

 

Skupina je zdarma a já už se na vás moc těším uvnitř!

 

PS: Jak už název napovídá, skupina je jen pro ženy – pardon pánové 🙂