Kouzelný byznys

Láká vás svět podnikání, ale máte spoustu ALE?

Nebo dokonce už podnikáte, ALE není to pořád ono?

Možná jste už sama sebe slyšela, jak si říkáte:

ALE jak mám začít?

ALE s čím mám podnikat?

ALE co když to nebudu umět a nepůjde mi to?

ALE nevím, co všechno na začátek potřebuji, co si mám připravit, co si mám kde zařídit.

ALE když nemám kolem sebe nikoho, kdo podniká a doma mě všichni odrazují.

ALE vždyť už se snažím podnikat, ale je to zatím spíše koníček. Nevím, jak ho trošku více nakopnout.

Za každým takovým ALE může být ještě mnoho a mnoho dalších pochybností, které vám nedovolí se do toho pořádně pustit.

Proto jsem pro vás připravila speciální konzultační balíček. Vznikl po mnoha konzultacích s mými klientkami a obsahuje vše, co potřebujete pro úspěšné vytvoření a spuštění svého (prvního) byznysu.

Objednejte si konzultační balíček KOUZELNÝ BYZNYS, kde se společně podíváme na téma vašeho podnikání. Zároveň naplánujeme konkrétní kroky, abyste svému podnikání vdechla (nový) život.

Balíček se skládá z 6 navazujících hodinových konzultací. Jejich frekvenci si přizpůsobíme. Někomu vyhovuje rychlá a intenzivní práce a setkání každý týden. Maminky s dětmi obvykle ocení více času na zpracování jednotlivých úkolů a vídáme se 1x za 14 dní.

Co na vás v balíčku čeká?

6×60 minut online konzultace se mnou. Ve výjimečných případech se po domluvě můžeme setkávat i osobně. Témata a výstupy jednotlivých setkání najdete o kousek níže.

3×15 minut rychlé „první pomoci“. V mezidobí mezi konzultacemi se může stát, že se zaseknete nebo budete potřebovat poradit s nějakým dílčím problémem. V rámci tohoto balíčku můžete celkem třikrát využít rychlé minikonzultace přes messenger. Odpovídám, hned jak je to možné, nejpozději do 24 hodin.

Na vyčerpání balíčku máte 6 měsíců. Cena je 6300,-Kč. Platbu je možné rozdělit do 2 splátek.

Co vše společně objevíme?

1. konzultace – Objevuji svůj potenciál

Koukneme na vaše silné stránky, na vaše vášně. Zjistíme, co můžete předat světu a co od vás svět potřebuje. Naplánujeme základní byznys cíle a dáme vašim nápadům jasnou strukturu.

2. konzultace – Tvořím svého klienta

Vytvoříte si svou ideální klientku/klienta a dobře se s nimi seznámíte. Není nad to, když se z klientů stávají přátelé a my si ukážeme, jak na to. V ženském podnikatelském světě jsou dobré vztahy se zákazníky velmi užitečné.

3. konzultace – (O)cením se

Nyní zabrousíme do finančního koučování a popřemýšlíme o ceně za vaše služby a produkty. Ukážeme si, co vše do ní zahrnout, kdy a jak (ne)nabízet službu zdarma, jak si nastavit hlavní finanční cíl i dílčí mezikroky.

4. konzultace – Jsem vidět


Barvy, logo, fonty, vizuální identita, placená reklama, blog, …. Je toho tolik! Ale je potřeba mít hned ze startu vlastní profi logo za desítky tisíc? Nebo ne? Jak budu působit na zákazníky? Jak chci, aby mě zákazník vnímal? Vyrobíme si mood board, dáme našim představám emoce, vůni a jednotný barevný koncept. Mrkneme také na sociální sítě a načrtneme první marketingový plán.

5. konzultace – Buduji si komunitu

Víme, co budeme prodávat, víme komu – zbývá si ještě ukázat JAK na to. Během této konzultace si povíme něco o budování komunity a proč je vlastně pro nás důležitá. Promyslíme váš magnet na kontakty, kterým si začnete přitahovat první ideální klienty.

6. konzultace – Podnikám!

Je to tady! Přicházejí první zákazníci a je potřeba tomu dát trošku řád. Připravíme si cestu zákazníka tak, aby prošel (a došel) přesně tam, kam my chceme – k nákupu produktu nebo služby. A aby se z vás stala skutečná PODNIKATELKA!

Kouzelná cena 6 300,-Kč platí pro rok 2021.

Po skončení balíčku se můžeme nadále potkávat na individuálních kreativních konzultacích. Probereme vše, co vás může ještě v byznysu potkat – automatizace, copywriting, vision board, delegování…..

Proč si vykouzlit byznys právě se mnou?

Miluji vzdělávání! V mé domácí knihovničce najdete desítky knih o marketingu, prodeji, psychologii i koučování. V roce 2020 jsem procházela koučovacím kurzem, stejně jako odbornými investičními a marketingovými přednáškami a workshopy. Ráda se učím od těch nejlepších a ještě radši předávám své znalosti a zkušenosti dále.

Každá žena si zaslouží objevit v sobě svůj potenciál a rozvinout jej do prosperujícího podnikání!

Tohle o mých konzultacích říkají ženy, které už své podnikání nastartovaly:

Budu vaše sparing partnerka, pomocná ruka i byznys kamarádka. Pomůžu vám vydat se na vaši fantastickou podnikatelskou cestu. A už se na to vážně těším!

Jdeme na to?