Co můžete světu dát, když budete chudá?

… A co mu dáte, až budete bohatá?

Vytvořila jsem online kurz s názvem „Krás(k)a v hojnosti“ věnovaný finanční gramotnosti, ale také našemu finančnímu myšlení a nastavení – tzv. money mindsetu.

Skládá se ze 14 videí, během kterých si ujasníte, jaké finanční bloky vám nedovolují přijímat hojnost, jak vlastně vnímáte bohaté lidi (a tudíž jak nechcete, aby ostatní třeba vnímali vás) – ale hlavně si i ukážeme, jak si s tím poradit.

Ve druhé části se budeme věnovat pyramidě domácích financí, pobavíme se i o tom, co jsou to pasivní příjmy a jak mohou být součástí i vašeho života. 

Já osobně nerada nakupuji zajíce v pytli a věřím, že ani vy ne. Proto jsem se rozhodla vám jedno video z kurzu nabídnout zdarma. Věřím, že i toto jedno 20minutové video vám může pomoci začít se na svůj finanční život dívat novýma očima!

Co na vás v tomto úvodním videu čeká?

Dozvíte se, jak správně přemýšlet, aby peníze chodily k vám (a ne od vás)

Jaké návyky si můžete osvojit, aby se vám dařilo si hojnost přitahovat.

Co jsou to afirmace a jak je zapojit do svého života.

Co znamená, když žijeme život v tzv. pozici oběti. 

A jak se můžeme stát tvůrkyní svého života!

Podívejte se na video, ve kterém si ukážeme, proč byste i vy měla chtít být bohatá. I to, jaké první nejmenší krůčky můžete začít dělat, abyste se ke svému snu přiblížila.

Chcete prožít život v očekávání, co dostanete od druhých anebo jej vezmete do vlastních rukou a začnete si jej tvořit podle sebe? 

.

PS: Video je zde pro vás opravdu jako dárek. Stáhnutím videa se nezavazujete k žádnému dalšímu nákupu. Odběr následujících e-mailů můžete kdykoliv zrušit pomocí odkazu v patičkách těchto e-mailů. 

Mou velkou touhou je naučit ženy vnímat své bohatství, své peníze a to, aby s nimi uměly hospodařit a brát je jako úžasnou energii, ne odvěkého nepřítele. Jen tak potom můžeme toto umění předat svým dětem. A postupně měnit svět. 


Více informací o ochraně osobních údajů spojených s vložením vašeho e-mailů najdete ZDE.