Jsem zuzka vitková

a těším se na naši společnou finanční cestu

nezáleží na tom, jak daleko jste,
hlavní je, zda víte, kam míříte

Na peníze se dá dívat z mnoha různých úhlů a mnoha způsoby. Já vám na těchto stránkách chci představit ten svůj. K financím mám blízko od dětství, ale posledních 6 let se jim věnuji profesně. Pomohla jsem již desítkám klientek nejen s jejich mindsetem - tedy nastavením naší hlavy na to, co jsou peníze a jak vnímat jejich energii, ale také s praktickými kroky. Obvykle se mluví o financích pouze ve smyslu finanční nezávislosti nebo svobody. To jsou ale až výsledné (a ideální) stavy. Já v prvních fázích preferuji finanční pohodu a spokojenost.

Jaký je můj finanční příběh?

V mém finančním životě se toho už stalo opravdu hodně, ale tohle byly čtyři nejdůležitější milníky:

2015

Koupě našeho vlastního bytu, čtyřměsíční miminko a rodičovský příspěvek mi daly celkově zabrat. Naštěstí jsme nepodcenili přípravu!

2018

Stávám se podnikatelkou! S půlročními dvojčaty a malým dvouleťákem si otevírám e-shop s látkovými plenami.

2020

Zlomový rok ve světě i v mém životě! Stávám se profesionální finanční konzultantkou, kupujeme první investiční byt a tvořím si první skutečnou finanční strategii.

2024

Už nedělám plány jen sobě, ale i desítkám dalších žen! A ve shodě s mým osobním plánem kupujeme další investiční nemovitost, rozšiřujeme si své portfolio. A jedeme dále!

ráda pomůžu i vám

Na začátku je vždy nejdůležitější se zamyslet nad tím, jak o penězích přemýšlíme. Zda si je do života vědomě přitahujeme, nebo se jim spíše bráníme - to je důležité rozpoznat především tehdy, když k nám peníze moc neproudí. Pokud jsme ale ve fázi, kdy máme komfortní příjmy a měsíční přebytky, je na čase věnovat se komplexní strategii a stanovit si cíle, kterých chceme dosáhnout. Peníze totiž nejsou cíl, ale jsou prostředkem, který nás k našim cílům posune. Ať už jde o dřívější odchod do penze, pohodlnější cestování díky většímu autu nebo uvolněnější páteční večery pohodlném křesle ve vašem novém bytě. Žádný sen není malý a každý si zaslouží, aby se splnil!

Stáhněte si e-book zdarma a vydejme se společně na cestu!

E-BOOK ZDARMA

PRO TY Z VÁS, KTERÉ CÍTÍTE, ŽE JE

ČAS VYKROČIT

ZE SVÉ KOMFORTNÍ ZÓNY (JEN JEŠTĚ NEVÍTE, JAK NA TO)

Odběr aktualit a novinek

Pravidelná várka informací, inspirace a mých postřehů (nejen) z finančního světa

ve vaší schránce

Odběr aktualit a novinek

Pravidelná várka informací, inspirace a mých postřehů (nejen) z finančního světa

ve vaší schránce