BIO (nejen) pro média

Mgr. Zuzana Vitková   / *1988

 

Finanční koučka a mentorka

Finanční a investiční konzultantka

Vázaný zástupce Swiss Life Select ČR

 

Máma 3 dětí, podnikám od roku 2018

 

Najdete mě na: 

FCB: Zuzka – finanční koučka a mentorka

FCB: Dámský money klub

IG: @z_vitkovic

YouTube: Zuzka Vitková

LinkedIN: Zuzana Vitková

Mým cílem a posláním je pomáhat ženám na cestě k jejich finanční budoucnosti. V rámci svých online kurzů a osobních konzultací s ženami řešíme, jak se zabezpečit na budoucnost, jak se zbavit předsudků, které o penězích známe, nebo jak začít s investováním. Využívám především svých vlastních zkušeností a znalostí, ale i koučovacích principů a brainstormovacích metod.

 

Obrací se na mě dva druhy žen. Jedna část z nich je spokojena se svými příjmy, má ráda svou práci a hledá způsoby, jak si kromě těchto příjmů vytvořit i další zdroj – obvykle pasivní příjmy. Toho můžeme dosáhnout buď investičními metodami anebo vybudováním (polopasivního) podnikání.

 

Právě zahájení podnikání je druhá věc, se kterou se na mě ženy obrací. Společně hledáme obor podnikání, vytváříme marketingovou strategii a budujeme komunitu.

 

Se všemi ženami zároveň řešíme jejich rodinné finance a finanční strategii. Spolupracuji s českým zastoupením švýcarské firmy Swiss Life (v ČR jako Swiss Life Select ČR), kde působím jako vázaná zástupkyně. 

Máte zájem vytvořit se mnou rozhovor, nahrát podcast nebo byste chtěli připravit přednášku na míru pro vaše klienty či pracovníky? 

 

Neváhejte mi napsat nebo zatelefonovat, velmi ráda se s vámi domluvím na všech podrobnostech. 

Vzdělání a kurzy

Koučovací výcvik – Mindset Academy, 2020 

Zkouška podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu – Kat. B – Souhrnná zkouška, 7/2021

Zkouška dle zákona o distribuci pojištění a zajištění – Kat. IX – Souhrnná zkouška na pojištění, 9/2021

 

 

Kde jste mě mohli vidět a slyšet?

Mé články jste mohli vidět například v pětidílné sérii webu Mámy do práce, která byla věnovaná maminkám a možnostem jejich přivýdělku na rodičovské dovolené:

Vlastní byznys? Já chci taky!
Jsem máma a chci podnikat! Z čeho mám na výběr?
Prý podnikat! Ale s čím?
Zařizujeme živnostenský list. Aneb Jedno lejstro, milion možností.
Kdyby kůň nespal, dále by doběh.

 

 

Rozhovory a podcasty

 

Se spisovatelkou Vladimírou Vavrouškovou jsem si povídala o tom, jak se mi daří sladit práci s rodinným životem a co bych poradila ostatním maminkám podnikatelkám:

ROZHOVOR

 

 

S copywriterkou Annou Pírovou jsme probíraly začátky podnikání maminek na rodičovské dovolené.

VIDEO ZDE

 

 

V rámci „byznys jednohubek“ jsem měla možnost dát několik praktických finančních tipů ženám i mužům, kteří se chtějí naučit o penězích přemýšlet jinak.

JEDNOHUBKA

 

 

S intuitivní konzultantkou Katkou Jandlovou jsem si v jejím podcastu Srdeční záležitosti dovolila poprvé nahlas říct: „Miluju peníze!“ Dovolíte si to taky?

SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI

 

 

Fotografka Lucie Urbánková Gregořicová se mnou vytvořila velmi osobní rozhovor, ve kterém se věnujeme nejen tématu peněz, ale i mému podnikatelskému příběhu. Který začal stejně, jako začínají příběhy mnoha mých klientek….

BRIGHT MOMENTS

 

 

Redaktorka Magazínu Wonline, Jana Pokorná, mě vyzpovídala až „na kost“. Během téměř půlhodinového rozhovoru jsme probraly principy finančního koučování i to, jak ženy o penězích přemýšlí a co je v jejich přijímání blokuje.

WONLINE VIDEO

 

 

Ve stejném magazínu se poté objevilo i mých několik rad ohledně financí a partnerského života a ve druhém o finanční nezávislosti:

WONLINE ČLÁNEK PARTNERSKÁ KOMUNIKACE

WONLINE ČLÁNEK FINANČNÍ NEZÁVISLOST

 

 

V rámci televizního vysílání pořadu Sama doma jsem si s moderátorkami povídala o tom, jak nastartovat podnikání a jak se vůbec dá najít vhodné podnikatelské téma

SAMA DOMA